Sobota, 10 czerwca
Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty
Czytających: 5007
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Poszukują zwłok zabójcy

Środa, 23 czerwca 2021, 14:55
Aktualizacja: 14:56
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Poszukują zwłok zabójcy
Fot. Dolnośląska Policja
23 czerwiec to kolejny dzień, kiedy dolnośląscy policjanci prowadzą działania na terenie Książańskiego Parku Krajobrazowego oraz miasta Świebodzice.

Funkcjonariusze sprawdzają jedną z wersji w sprawie poszukiwawczej dotyczącej zabójstwa z 2016 roku. W czynnościach, podczas których wykorzystywane są nowoczesne metody poszukiwawcze, biorą udział przedstawiciele różnych służb.

Od wczoraj trwają działania dolnośląskich funkcjonariuszy na terenie Książańskiego Parku Krajobrazowego oraz miasta Świebodzice. Prowadzone czynności mają na celu odnalezienie sprawcy zbrodni z 2016 roku, który według jednej z wersji wydarzeń mógł udać się po zdarzeniu na teren Książańskiego Parku Krajobrazowego, gdzie zmarł lub popełnił samobójstwo.

Z racji zaangażowania w działania różnych służb specjalizujących się w poszukiwaniach na terenie niezurbanizowanym, policjanci mają również okazję do zwiększenia swojego doświadczenia z zakresu współpracy z różnymi podmiotami realizującymi zadania z zakresu poszukiwań osób zaginionych.

Podczas akcji koordynowanej przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wykorzystywane są nowoczesne metody poszukiwawcze, urządzenia GPS, policyjny dron i psy tropiące.

Twoja reakcja na artykuł?

3
18%
Cieszy
4
24%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
9
53%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group