Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 3817
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej

Poniedziałek, 16 października 2017, 13:17
Aktualizacja: Wtorek, 17 października 2017, 9:30
Autor: red
powiat wałbrzyski: Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej
Fot. Starostwo Powiatowe Wałbrzych
W Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. UNICEF w Walimiu, odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Starosta wałbrzyski Jacek Cichura oraz wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Wałbrzyskiego Grażyna Owczarek złożyli wszystkim pracownikom szkół i placówek, instytucji i organizacji działających na rzecz oświaty, życzenia wszelkiej pomyślności, dziękując jednocześnie za zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu codziennych obowiązków. Jak co roku, starosta uhonorował osiągnięcia tych nauczycieli, których całokształt pracy zawodowej zasługuje na szczególne uznanie.

Nagrody Starosty Wałbrzyskiego odebrały: Ewa Perlik - nauczyciel Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Walimiu oraz dyrektor Poradni - Regina Marciniak, Dorota Błażejowska - dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Siodle, Jolanta Ozimek - pełniącą obowiązki dyrektora Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju, jak również pełniąca obowiązki Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. UNICEF - Jolanta Omyła.

W przeddzień święta oświaty, starosta nie zapomniał również o przedstawicielach Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, składając życzenia i podziękowania na ręce wizytatorów Oddziału Wydziału Nadzoru Pedagogicznego w Wałbrzychu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group