Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5414
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Powiatowe sprawy

Wtorek, 28 stycznia 2020, 6:49
Aktualizacja: Środa, 29 stycznia 2020, 9:25
Autor: red
powiat wałbrzyski: Powiatowe sprawy
Fot. archiwum
XI Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego odbędzie się w czwartek 30 stycznia o godz. 9:00 w budynku Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu, przy al. Wyzwolenia 24, sala konferencyjna nr 206.

Proponowany porządek obrad:

1.Otwarcie Sesji.

2.Zgłaszanie wniosków do porządku obrad.

3.Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia Rady.

4.Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady i działalności Zarządu pomiędzy Sesjami.

5.Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie zmian w budżecie na 2020 rok

6.Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie podniesienia wysokości wynagrodzenia dla rodzin zastępczych oraz prowadzących rodzinne domy dziecka oraz rodzin pomocowych.

7.Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie zmiany uchwały Nr XXXIV/11/2018 Rady Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 30 stycznia 2018 roku w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji dla szkół i placówek, trybu przeprowadzania kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystania dotacji w tym zakresu danych, które powinny być zawarte we wniosku o udzielenie dotacji i rozliczeniu jej wykorzystania, terminu przekazania informacji niezbędnych do naliczania dotacji oraz terminu i sposobu rozliczania wykorzystania dotacji.

8.Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie przyjęcia niektórych zadań publicznych z zakresu administracji rządowej dotyczących przygotowania i przeprowadzania kwalifikacji wojskowej w 2020 roku.

9.Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie wspólnej realizacji i finansowania z Gminą Czarny Bór budowy chodnika przy drodze powiatowej nr 3367 w Czarnym Borze.

10.Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie wspólnej realizacji i finansowania z Gminą Stare Bogaczowice budowy chodnika przy drodze powiatowej nr 3464 D w Starych Bogaczowicach.

11.Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie wspólnej realizacji i finansowania z Gminą Stare Bogaczowice budowy chodnika przy drodze powiatowej nr 3464 D w Starych Bogaczowicach – Etap II.

12.Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie określenia zasad udzielania dotacji na dofinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub znajdującym się w gminnej ewidencji zabytków, położonym na obszarze powiatu wałbrzyskiego.

13.Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie zatwierdzenia planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Wałbrzyskiego.

14.Przyjęcie sprawozdań Rady i Komisji za 2019rok:

a)Sprawozdanie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu,
b)Sprawozdanie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu,
c)Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej,
d)Sprawozdanie Rady Powiatu Wałbrzyskiego.

15.Interpelacje i zapytania radnych.

16.Wnioski i oświadczenia radnych.

17.Zakończenie Sesji Rady Powiatu.

Twoja reakcja na artykuł?

1
20%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
60%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group