Sobota, 27 czerwca
reklamy

Powrócił do domu

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W nocy z 7 na 8 czerwca, na wniosek wałbrzyskiej policji, ratownicy GOPR Grupa Sudecka zostali włączeni do działań poszukiwawczych 34–letniego mieszkańca miasta, który opuścił swoje miejsce zamieszkania.

Wyznaczone sektory poszukiwań obejmowały swym zasięgiem rejon Ptasiej Kopy i Wzgórza Gedymina. Działania nocne nie przyniosły rezultatu i o godzinie 2:00 zawieszono poszukiwania, których kontynuację wznowiono we wtorek 8 czerwca za dnia. Finalnie mężczyzna powrócił do miejsca zamieszkania. Poszukiwania prowadzone były wspólnie z: Grupą Poszukiwawczo-Ratowniczą OSP Wałbrzych, Ochotniczą Strażą Pożarną Boguszów, KM PSP Wałbrzych, Podkomisją Psów Ratowniczych GOPR i Komendą Miejską Policji w Wałbrzychu.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka