Niedziela, 7 marca
Imieniny: Pawła, Tomasza
Czytających: 1765
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pożegnanie szkolnych murów

Piątek, 29 kwietnia 2011, 14:03
Aktualizacja: 14:04
Autor: PAW
Wałbrzych: Pożegnanie szkolnych murów
Fot. PAW
Dziś uczniowie klas maturalnych opuszczali mury swoich szkół. My odwiedziliśmy tym razem Zespół Szkół nr 8 w Wałbrzychu, czyli popularny Energetyk.

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół nr 8 w Wałbrzychu przybyli na tę wyjątkową dla nich uroczystość w galowych strojach. Już za niespełna tydzień pierwsze egzaminy maturalne, a w czerwcu czekają ich jeszcze egzaminy zawodowe. Humor jednak większości uczniów dopisywał, bowiem tego dnia, po czterech latach nauki, wreszcie dobrnęli do szczęśliwego końca.
- Dzisiaj ostatni raz jesteście tu jako uczniowie – mówił do zebranych dyrektor ZS nr 8 Roman Głód. – Już niedługo będziecie absolwentami. Wiem, że matura dla was to bardzo istotne wydarzenie i mam nadzieję, że sobie z tymi emocjami poradzicie.

Starosta Robert Ławski życzył wszystkim uczniom zdania egzaminu dojrzałości.
- Wiem, że w tej szkole pracuje wspaniała kadra pedagogiczna i jestem pewien, że zdacie maturę, a później poradzicie sobie też z egzaminami zawodowymi – mówi Ławski.

Później o swoich wspomnieniach z czterech lat nauki w ZS nr 8 mówili sami uczniowie. Była to też wspaniała okazja, by nagrodzić uczniów osiągających najlepsze wyniki w nauce, tych, którzy startują z sukcesami w konkursach pozaszkolnych oraz tych zaangażowanych w pracę na rzecz tej placówki oświatowej. Oczywiście nie zabrakło części artystycznej, którą przygotowali uczniowie klas młodszych ZS nr 8.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group