Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3332
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Poznaj Nowy Portal Informacyjny ZUS

Poniedziałek, 27 sierpnia 2012, 11:07
Aktualizacja: 11:08
Autor: PAW
Wałbrzych: Poznaj Nowy Portal Informacyjny ZUS
Fot. użyczone
Wałbrzyski Oddział ZUS zaprasza przedsiębiorców oraz pracowników Biur Rachunkowych do udziału w bezpłatnych szkoleniach z obsługi Nowego Portalu Informacyjnego ZUS oraz modułu ePłatnik. Szkolenia odbędą się we wrześniu.

Eksperci wałbrzyskiego Oddziału ZUS zapraszają na bezpłatne szkolenia z obsługi NPI oraz modułu ePłatnik, podczas których zaprezentowane zostaną wszystkie możliwości Portalu, a eksperci ZUS krok po kroku zaprezentują, w jaki sposób należy z niego korzystać.

Szkolenia odbędą się we wrześniu. Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: katarzyna.serdeczna@zus.pl. O dokładnych terminach poinformujemy zainteresowanych.

Platforma Usług Elektronicznych (PUE) to zestaw nowoczesnych usług dla wszystkich klientów ZUS. Jej sercem jest portal internetowy pue.zus.pl. Dzięki tej wygodnej formie kontaktu z ZUS będzie można zrealizować większość spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi bez wychodzenia z domu – przez Internet. W ten sposób Klienci ZUS uzyskają informacje o ubezpieczeniach, świadczeniach i płatnościach, sprawdzą wszelkie swoje dane zamieszczone na koncie w ZUS, a także złożą i odbiorą niezbędne dokumenty oraz rozliczą składki (ePłatnik).

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group