Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4434
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: "Pozytywne Granie" w Aqua Zdroju

Niedziela, 22 października 2017, 6:44
Aktualizacja: 18:27
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: "Pozytywne Granie" w Aqua Zdroju
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w Hali Widowiskowo–Sportowej Centrum Aktywnego Wypoczynku Auqa Zdrój w Wałbrzychu odbył się XIII Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej „Pozytywne Granie”.

Tegoroczna edycja "Pozytywnego Grania" przebiegała pod hasłem „Jan Paweł II – Misjonarz Pokoju”. Na scenie zaprezentowało się ponad 20 zespołów i grup, oraz kilku solistów - w sumie blisko 300 uczestników. Głównym celem tego cyklicznego, corocznego Przeglądu jest ujawnianie uzdolnień dzieci i młodzieży, integrowanie dzieci i młodzieży wokół zainteresowań artystycznych a także aktywizowanie i zachęcanie młodych wykonawców do uczestniczenia w festiwalach, przeglądach twórczości artystycznej, wystawach i warsztatach.

"Pozytywne Granie" patronatem honorowym objęli JE Ksiądz Biskup Świdnicki Ignacy Dec i Prezydent Miasta Wałbrzycha Roman Szełemej. Organizatorem Przeglądu było Stowarzyszenie „Ludzie Jana Pawła II”, współorganizatorami Gmina Wałbrzych, Wałbrzyski Ośrodek Kultury i Aqua Zdrój, przy współpracy z Hufcem ZHP w Wałbrzychu i Stowarzyszeniem Katolickim Civitas Christiana.

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group