Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 3294
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pracownicy ZUS–u będą doradzać

Poniedziałek, 1 września 2014, 12:19
Aktualizacja: 12:20
Autor: red
Wałbrzych: Pracownicy ZUS–u będą doradzać
Fot. red
W najbliższą sobotę na stadionie na Białym Kamieniu podczas Dni Wałbrzycha, podobnie jak rok temu, doradcy wałbrzyskiego Oddziału ZUS będą do dyspozycji wszystkich zainteresowanych, którzy wezmą udział w święcie miasta.

Od godziny 15:00 w białym namiocie opatrzonym logotypem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będzie można spytać o wszelkie sprawy związane z ubezpieczeniami społecznymi. Pracownicy ZUS-u będą też zachęcać do założenia profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, czyli portalu dla wszystkich klientów Zakładu. Posiadacze takiego profilu mogą na bieżąco sprawdzać, jaki jest stan ich konta i subkonta w ZUS, skorzystać z kalkulatora emerytalnego czy zarezerwować w dogodnym dla siebie terminie wizytę w dowolnej jednostce ZUS. Z tej możliwości skorzystało już prawie 750 tysięcy Polaków.

Wystarczy wziąć ze sobą dowód osobisty. Uzyskanie dostępu do PUE trwa zaledwie 3 minuty. Młodsi goście stoiska Zakładu także nie będą się nudzić, bo specjalnie na nich czekać będzie kącik dziecięcy z kolorowankami i słodkościami.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group