Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5189
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Pracują nad projektem

Czwartek, 8 lipca 2021, 14:34
Autor: red
powiat wałbrzyski: Pracują nad projektem
Fot. Ziemia Wałbrzyska
Dziś odbyło się spotkanie w sprawie stworzenia szlaków rowerowych na terenie powiatu wałbrzyskiego.

Na zaproszenie Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego, przybyli na spotkanie radni powiatu wałbrzyskiego, włodarze i przedstawiciele gmin: Wałbrzych, Czarny-Bór, Głuszyca, Walim, Stare Bogaczowice, Szczawno-Zdrój, Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Mieroszów, Województwa Dolnośląskiego i Nadleśnictw: Wałbrzych, Świdnica, Kamienna Góra i Jugów.

Na spotkaniu prowadzonym przez Starostę Wałbrzyskiego Krzysztofa Kwiatkowskiego oraz Wicestarostę Iwonę Frankowską, zaproszeni goście rozmawiali o porozumieniu w sprawie stworzenia szlaków rowerowych, koordynacji i organizacji projektu, opracowaniu mapy szlaków i ich oznakowaniu.

Spotkanie jest wynikiem podjęcia przez Radę Powiatu Wałbrzyskiego uchwały nr XXV/40/2021 z dnia 30 czerwca 2021 r. w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia z gminami: Czarny Bór, Głuszyca, Walim, Stare Bogaczowice, Szczawno - Zdrój, Boguszów- Gorce, Mieroszów, Jedlina – Zdrój, Miastem Wałbrzych, Województwem Dolnośląskim oraz Nadleśnictwem Wałbrzych, Nadleśnictwem Kamienna Góra, Nadleśnictwem Świdnica, Nadleśnictwem Jugów na utworzenie sieci szlaków rowerowych na terenie powiatu wałbrzyskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

6
55%
Cieszy
4
36%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
9%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group