Poniedziałek, 22 lipca
Imieniny: Magdaleny, Marii
Czytających: 5299
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Prawdziwy relaks

Piątek, 25 lutego 2022, 6:39
Autor: red
Wałbrzych: Prawdziwy relaks
Fot. organizatorzy
Zanurz się w relaksujących dźwiękach. Koncert mis i gongów tybetańskich.

To wyjątkowy koncert, bo dźwięki mis i gongów tybetańskich możemy nie tylko usłyszeć, ale także odczuć. Akustyczne drgania odczuwane są przez całe nasze ciało. Z dużą dawką relaksu, spokoju i harmonii powraca do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury Organic Sound System. Koncert zaplanowano 27 lutego w siedzibie ośrodka na terenie Starej Kopalni.

- Jeżeli wierzyć ludziom wschodu, świat powstał z dźwięku, człowiek również, dlatego tak ważna dla naszego dobrego samopoczucia jest harmonia. Dźwięki gongów i mis tybetańskich możemy nie tylko usłyszeć, ale także odczuć. Trafiają do nas przez doznania akustyczne drgań w całym ciele – mówi Kacper Jefmański z Organic Sound System.

Na koncercie w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni usłyszycie dźwięki, które za sprawą swojej częstotliwości korzystnie wpływają na nasz umysł. Kąpiel w dźwiękach mis i gongów oraz innych instrumentów typu dzwonki, kalimby, deszczownice, kamertony to forma masażu wewnątrzkomórkowego i naturalny sposób, aby poczuć odprężenie w całym ciele.
Co ważne, w czasie takiego koncertu, który należy traktować jako seans relaksacyjny, każdy zajmuje najwygodniejszą dla siebie pozycję by poddać się działaniu fali dźwiękowej.

- Po koncercie poczujecie się rozluźnieni i wolni od zbędnych, przeszkadzających myśli – zapewniają twórcy Organic Sound System.

Uczestnicy powinni przynieść ze sobą karimaty, poduszki czy koce, czyli wszystko to, co sprawi, że będą mogli zająć wygodną pozycję.

Koncert rozpocznie się 27 lutego w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni o godzinie 19.00. Bilety w cenie 30 złotych dostępne są na stronie www.bilety.wok.walbrzych.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group