Wtorek, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 2248
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Prezentacja drużyny Górnika PWSZ

Sobota, 26 lutego 2011, 13:54
Aktualizacja: Niedziela, 27 lutego 2011, 21:14
Autor: Sven
Wałbrzych: Prezentacja drużyny Górnika PWSZ
Fot. Sven
Najwierniejsi kibice, chóralne śpiewy, konkurs, prezentacja drużyn i licytacja historycznej koszulki. Rundę wiosenną można uznać za otwartą.

Trybuny hali wałbrzyskiego OSiR-u wypełniły się w piątkowy wieczór kibicami Górnika PWSZ Wałbrzych. Powodem była prezentacja drużyn piłkarskich tego klubu, które już za tydzień rozpoczną rywalizację w rundzie wiosennej. Zaczynają seniorzy, którzy już w sobotę, 5 marca rozegrają mecz z Czarnymi Żagań. Przeszkodzić może tylko zima.

Przedstawieni zostali nowi zawodnicy pierwszej drużyny: Kamil Jaroszyński, Mateusz Sawicki, Michał Zawadzki. Jak zdradził Robert Bubnowicz, być może czeka nas jeszcze jedno wzmocnienie, ale ostateczna decyzja zapadnie w poniedziałek.

Gościem gali była dyrektor Domu Dziecka „Promyk”, Ewa Chaba oraz jej wychowankowie. Jeden z chłopców wyrecytował wiersz na cześć „Górnika”, a dziewczyny zaprezentowały krótki układ taneczny.

Odbyła się także licytacja historycznej koszulki Piotra Przerywacza, w której grał w meczu 19 czerwca 2010 roku w Nowej Soli. Jego bramka z rzutu karnego zapewniła wówczas naszym zawodnikom awans do drugiej ligi. Przypomnieliśmy sobie film uwieczniający to wydarzenie i wielką radość wałbrzyszan po zwycięstwie. Koszulkę kupił za 1000 zł. prezes klubu Czesław Grzesiak. Pieniądze zostaną także przekazane „Promykowi”.

Był również konkurs dla kibiców. Wykazali się znajomością historii drużyny, więc wygrywali klubowe gadżety: koszulki, kubki, poduszki, piłki.

Niestety spora część miejsc przygotowanych dla VIP-ów pozostała pusta. Radę Miasta reprezentowała jej przewodnicząca Agnieszka Kołacz – Leszczyńska oraz radny Jerzy Krzyżowski. Niestety nie zauważyliśmy nikogo prominentnego ani z Ratusza, ani ze Starostwa Powiatowego.

Pozostaje życzyć naszym zawodnikom sukcesów w nadchodzącej rundzie i walki zawsze do końca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group