Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 2654
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Prezenty dla strażaków

Wtorek, 8 września 2020, 13:31
Aktualizacja: Środa, 9 września 2020, 8:06
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Prezenty dla strażaków
Fot. OSP Boguszów/facebook
W najbliższą sobotę druhowie z OSP Boguszów będą uroczyście obchodzić 75–lecie istnienia swojej jednostki, a tymczasem napływają do nich życzenia i prezenty.

Przyjechał do boguszowskiej remizy profesjonalny zestaw pralniczy Whirlpool składający się z pralki oraz suszarki bębnowej, który dostarczyła strefa998.pl.
- Teraz po akcji będziemy mogli szybko i sprawnie doprowadzić swoje mundury do stanu używalności, co bezpośrednio wpłynie na poprawę gotowości do działań - cieszą się strażacy z Boguszowa.

Warto podkreślić, że zakup przyczyni się do poprawy profilaktyki zdrowotnej - toksyczne substanacje, które po każdej akcji odkładały się na ubraniach, będą na bieżąco usuwane. Zakup został zrealizowany w ramach miejskiego budżetu obywatelskiego Gmina Miasto Boguszów-Gorce na rok 2020.

Kolejny prezent, jaki przyjechał do jednostki to namiot ekspresowy 3x6, o solidnej aluminiowej konstrukcji, skonfigurowany tak aby mógł być wykorzystywany w czasie działań ratowniczo-gaśniczych jako punkt segregacji (podczas zdarzeń masowych), miejsce dla osób ewakuowanych lub punkt zabezpieczenia logistycznego podczas długotrwałych akcji. Zakup został zrealizowany w ramach budżetu obywatelskiego Gmina Miasto Boguszów-Gorce 2020.

Twoja reakcja na artykuł?

4
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
17%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group