Poniedziałek, 15 kwietnia
Imieniny: Bazylego, Tytusa
Czytających: 5155
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Prezydent przyznał sportowe stypendia

Piątek, 3 lutego 2023, 14:16
Autor: PAW
Wałbrzych: Prezydent przyznał sportowe stypendia
Fot. red
Jakiś czas temu Rada Miasta Wałbrzycha, na wniosek komjsi sportu, podniosła wysokość stypendiów sportowych dla sportowców z naszego miasta. Oczywiście są też stypendia w niższej kwocie.

Prezydent Roman Szełemej wydał zarządzenie w sprawie przyznania na okres 11 miesięcy, tj. od dnia 1 lutego 2023 roku do dnia 31 grudnia 2023 roku stypendiów sportowych dla niżej wymienionych zawodników (kwoty brutto miesięcznie):

1. Aleksandra Małodobra - MKS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa - 1000,-
2. Natalia Gezella - MKS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa - 1000,-
3. Aleksandra Druciak - MKS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa - 1000,-
4. Karolina Olczyk - MKS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa - 1000,-
5. Agata Olejniczak - MKS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa - 1000,-

6. Marcin Dereń - KPS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa - 1000,-
7. Bartłomiej Nackowski - KPS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa - 1000,-
8. Wojciech Stawiany - KPS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa - 1000,-
9. Michał Jerzyk - KPS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa - 1000,-
10. Błażej Dudzik - KPS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa - 1000,-
11. Dominik Płużka - KPS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa - 1000,-
12. Miłosz Baran - KPS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa - 1000,-

13. Magdalena Głowińska - Wojewódzkie Zrzeszenie Sportowe Niepełnosprawnych „Start” - Piłka Siatkowa na siedząco - 1000,-

14. Adrian Łabędzki - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka na wózkach - 1000,-
15. Bartosz Przewłocki - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka na wózkach - 1000,-
16. Łukasz Łysik - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka na wózkach - 1000,-
17. Marcin Balcerowski - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka na wózkach - 1000,-
18. Robert Szarek - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka na wózkach - 1000,-

19. Damian Durski - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka - 1000,-
20. Hubert Kruszczyński - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka - 1000,-
21. Bartłomiej Ratajczak - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka - 1000,-
22. Szymon Walski - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka - 1000,-
23. Piotr Niedźwiedzki - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka - 1000,-

24. Mikołaj Dereń - ZLKS Zagłębie Wałbrzych - Zapasy - 750,-
25. Łukasz Ropiak - ZLKS Zagłębie Wałbrzych - Zapasy - 750,-
26. Jakub Miś - ZLKS Zagłębie Wałbrzych - Zapasy - 750,-

27. Dominika Kulwicka - ZKS Slavia Ruda Śląska - Zapasy - 750,-

28. Jakub Stępiński - Imperium Boxing Wałbrzych - Boks - 750,-
29. Dawid Tomczak - Imperium Boxing Wałbrzych - Boks - 750,-
30. Dawid Obstarczyk - Imperium Boxing Wałbrzych - Boks - 750,-
31. Kinga Mięgoć - Imperium Boxing Wałbrzych - Boks - 750,-
32. Angelika Mięgoć - Imperium Boxing Wałbrzych - Boks - 750,-
33. Jakub Krzpiet - Imperium Boxing Wałbrzych - Boks - 750,-

34. Oliwia Kogut - Lekkoatletyczny KS Górnik Wałbrzych - Lekkoatletyka - 500,-
35. Alicja Gnyp - Lekkoatletyczny KS Górnik Wałbrzych - Lekkoatletyka - 750,-
36. Oliwia Zalejska - Lekkoatletyczny KS Górnik Wałbrzych - Lekkoatletyka - 750,-
37. Amelia Kielar - Lekkoatletyczny KS Górnik Wałbrzych - Lekkoatletyka - 750,-
38. Maja Olszak - Lekkoatletyczny KS Górnik Wałbrzych - Lekkoatletyka - 750,-

39. Patrycja Jeziorska - Fundacja Piotrowski Bikes - Kolarstwo - 750,-

40. Wiktoria Hejman - Klub Kolarstwa Wałbrzych - Kolarstwo - 750,-
41. Filip Brzóska - Klub Kolarstwa Wałbrzych - Kolarstwo Górskie - 750,-

42. Weronika Kaczor - GKS Górnik Łęczna - Piłka Nożna - 1000,-

43. Bartosz Łobaza - Media Curling Club Warszawa - Curling - 1000,-

44. Tomasz Durajczyk - KTS Wolbromek - Tenis Stołowy - 1000,-

45. Anna Sobaszek - UKS SMS Galicja Kraków - Pływanie - 750,-

46. Jakub Mularz - Klub Taekwon-do Taipan Wałbrzych - Taekwondo - 750,-

47. Mikołaj Matusewicz - Triathlon - 750.

Prezydent wydał również zarządzenie w sprawie przyznania nagród finansowych za wyniki sportowe osiągnięte w 2022 roku. Prezydent przyznał jednorazowe nagrody finansowe w wysokości 1000 zł brutto dla trenerów za wyniki sportowe podopiecznych osiągnięte w 2022 roku:

1. Grzegorz Będziński - Siatkówka
2. Grzegorz Banaszek - Lekkoatletyka
3. Franciszek Karpiński - Lekkoatletyka
4. Krzysztof Sadłoń - Boks
5. Mariusz Burzyński - Boks
6. Piotr Walerak - Kolarstwo
7. Roman Magdziarczyk - Kolarstwo
8. Anna Szafraniec-Rutkiewicz - Kolarstwo
9. Michał Jóskowski - Zapasy
10. Waldemar Obuchowicz - Zapasy.

Twoja reakcja na artykuł?

8
42%
Cieszy
4
21%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
5%
Smuci
0
0%
Złości
6
32%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group