Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 2010
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Prezydent przyznał stypendia uzdolnionym uczniom

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 19 lipca 2017, 6:34
Autor: opr. PAW
Fot. red
Prezydent Roman Szełemej wydał zarządzenie w sprawie przyznania stypendiów Prezydenta Miasta Wałbrzycha dla gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Prezydent przyznał stypendium I stopnia za wyniki w nauce w wysokości 900 zł jednorazowo:

1. SZYMON MIELCZAREK - Publiczne Gimnazjum Nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

2. OLIWIA ANDRASZ - Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Zespole Szkół Nr 2

3. JULIA ŚWIGOST - Publiczne Gimnazjum Nr 7

4.OLGA PYKA - Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 12 w Zespole Szkół Nr 1

5. DOMINIK PLUŻKA - Publiczne Gimnazjum Nr 11 w Zespole Szkół Nr 4.

Przyznał stypendium II stopnia za wyniki w nauce w wysokości 300 zł miesięcznie płatne w miesiącach: wrzesień, październik, listopad i grudzień 2017:

1. ZUZANNA ROGOŻA - Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne nr 12 w Zespole Szkół Nr 1

2. ZUZANNA SŁAPEK - Publiczne Gimnazjum Nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

3. ZUZANNA MARCZYK - Publiczne Gimnazjum nr 2
4. ANNA WYSZOWSKA - Publiczne Gimnazjum nr 13 w Zespole Szkół nr 2

5.ARTUR KASPRZYK - Publiczne Gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół Nr 3

6. MATEUSZ ZDUN - Publiczne Gimnazjum nr 11 w Zespole Szkół Nr 4

Przyznał stypendium za wyniki w nauce w wysokości 400 zł miesięcznie płatne przez miesiące: wrzesień, październik,
listopad i grudzień 2017:

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 1:

1. BARBARA POBIEDZIŃSKA
2. BARBARA MIZIOŁEK
3. WOJCIECH FRYSZER
4. KINGA SZTONYK
5. KRZYSZTOF BOGUCKI
6. JOANNA PAPAMICHALIS
7. ERYK TRZECIAKIEWICZ
8. IZABELA WALENDZIK

II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2:

9. ALEKSANDRA BUDNIK
10. AGNIESZKA DZIWAK
11. EWELINA GIERCZAK
12. ZUZANNA GRELEWICZ
13. MATEUSZ KICZAK
14. BARTŁOMIEJ KRUPOWICZ
15. MARZENA KULIKOWSKA
16. KONRAD KWIECIEŃ
17. KAROLINA LEGUTKO
18. KACPER LUDWIG
19. ADAM MIKOŚ
20. MAJA MITURA
21. MARTA OSTROWSKA
22. KAROLINA SAWA
23. WOJCIECH STEFANIAK
24. MICHAŁ SIERŻANT
25. EWELINA ŚWIĘTANOWSKA
26. HANNA WOŁODKIEWICZ

III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 3:

27. PAULINA WĄSALA
28. NATALIA KOŻUCH

Zespół Szkół nr 4:

29. JAKUB SZCZĘSNY
30. ANDRZEJ ADAMEK
31. MATEUSZ FRANKIEWICZ
32.BARTOSZ KŁYŻ
33. ŁUKASZ MAKARCZUK
34. ARCIN ANTKOWIAK
35. KACPER LASKOWSKI
36. JULIA FURMANKIEWICZ

Zespół Szkół nr 5:

37. PAWEŁ KRZYSZTOF TROSZCZYŃSKI
38. PATRYK ERYK URBAŃCZYK
39. BARTOSZ CHĘTKOWSKI
40. WOJCIECH GÓRAL
41. STANISŁAW KRUPA
42. MARCIN PRASK

Zespół Szkół nr 7:

43. PAWEŁ BARECKI
44. MONIKA KUCHARSKA

Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK":

45. JOANNA KARBOWNICZEK
46. KATARZYNA GOTÓWKO

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group