Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 2617
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Procent dla Michałka

Środa, 1 lutego 2017, 12:41
Autor: red
REGION: Procent dla Michałka
Fot. użyczone
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą" zwraca się do z prośbą o przekazanie 1% podatku na leczenie i rehabilitację
ciężko chorego Michała Lechowicza. Chłopiec urodził się z zespołem wad wrodzony – Holoprosencephalia Semilobaris, brak lewego oka i rozszczepem wargi i podniebienia. Wymaga stałej, kompleksowej i systematycznej opieki i rehabilitacji, zaopatrzenia w sprzęt medyczny i specjalistyczne leki.

Możesz wspomóc jego leczenie i sprawić, że będzie mniej cierpiał. Wystarczy w deklaracji PIT wpisać nr KRS 000037904, a w celu szczegółowym wpisać: 3298 LECHOWICZ MICHAŁ.

Schorzenie: (holoprosecefalia semilobaris) zespół wad wrodzonych, rozszczep wargi i podniebienia, brak lewego oczka, wada serca, głęboki niedosłuch nerwowo-czuciowy, zespół Westa.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc w ratowaniu życia naszego podopiecznego Michała Lechowicza.

Dziecko urodziło się 11 stycznia 2006 roku z zespołem wad wrodzonych. Michałek jest pod stałą opieką poradni: neurologicznej, rehabilitacyjnej, okulistycznej, kardiologicznej, otolaryngologicznej i chirurgii dziecięcej. Pomimo wielu chorób i wad chłopiec jest radosnym i pogodnym dzieckiem. Czeka na niego szereg operacji – m.in. na rozszczep wargi i podniebienia.

Ponadto niezbędne jest prowadzenie intensywnej rehabilitacji różnymi metodami, które wcześnie rozpoczęte i utrwalane pozwolą zminimalizować niepełnosprawność. Konieczne są także cykliczne wyjazdy na bardzo kosztowne turnusy rehabilitacyjne. Wydatki na leczenie Michałka z miesiąca na miesiąc wzrastają: częste wyjazdy, prywatne wizyty i rehabilitacja, kosztowna operacja.

Prosimy Państwa o wsparcie finansowe na dalsze leczenie i rehabilitację Michałka. Wszystkim, którzy zechcą nam w tym pomóc.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group