Piątek, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 2777
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przed nami Letnia Serenada

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 8 sierpnia 2013, 17:04
Aktualizacja: Sobota, 10 sierpnia 2013, 17:59
Autor: PAW
Fot. PAW
Wszystko wskazuje na to, że Letnia Serenada już na stałe weszła do kalendarza imprez organizowanych w centrum Wałbrzycha.

W ubiegłym roku podczas Letniej Serenady w wałbrzyskim Rynku gwiazdą wieczoru był Zbigniew Wodecki. Wówczas jego koncert wywołał olbrzymie zainteresowanie i popisy artysty oglądało kilkuset mieszkańców Wałbrzycha. W tym roku gwiazdami Letniej Serenady będą Jacek Wójcicki i Grażyna Brodzińska.
- Grażyna Brodzińska występuje w operach, operetkach i musicalach i jest wielką osobowością – mówi Krystyna Swoboda z wałbrzyskiej Filharmonii Sudeckiej. – Jacek Wójcicki jest znany wałbrzyskim melomanom, bowiem wielokrotnie występował w naszej Filharmonii.

Letnia Serenada będzie ostatnim punktem koncertów zorganizowanych z okazji roku poświęconego księżnej Daisy. Koncert zapewne nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie finansowe Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu.
- Wsparliśmy ten projekt sumą 70 tysięcy złotych – mówi prezydent Roman Szełemej. – Kontynuujemy tradycję ożywiania wałbrzyskiego Śródmieścia. Organizujemy tu imprezy o dużym zasięgi i wielkiej randze, ale również imprezy o kameralnym charakterze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 9-08-2013 6:53
a kiedy ta serenada

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group