Kto nie wygrywa 3:0, przegrywa 2:3. Stara siatkarska zasada dopadła wałbrzyszan w meczu inaugurującym wałbrzyski ćwierćfinał, przy fenomenalnym dopingu nadkompletu kibiców. Chełmiec przegrał w pięciu setach z KS METRO WARSZAWA 2:3 (25:18, 25:23, 22:25, 20:25, 11:25). Absolutnie nie zwieszamy głów, dziś o godz. 15:30 podejmujemy kolejny zespół ze stolicy MKS MDK Warszawa.
Przegrali wygrany mecz
Audio
Czytaj na głos
Siatkarscy juniorzy KPS–u Chełmca Wałbrzych nie najlepiej zaczęli turniej ćwierćfinałowy.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.