Piątek, 26 czerwca

Przegrali wygrany mecz

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Siatkarscy juniorzy KPS–u Chełmca Wałbrzych nie najlepiej zaczęli turniej ćwierćfinałowy.

Kto nie wygrywa 3:0, przegrywa 2:3. Stara siatkarska zasada dopadła wałbrzyszan w meczu inaugurującym wałbrzyski ćwierćfinał, przy fenomenalnym dopingu nadkompletu kibiców. Chełmiec przegrał w pięciu setach z KS METRO WARSZAWA 2:3 (25:18, 25:23, 22:25, 20:25, 11:25). Absolutnie nie zwieszamy głów, dziś o godz. 15:30 podejmujemy kolejny zespół ze stolicy MKS MDK Warszawa.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka