Wtorek, 21 marca
Imieniny: Benedykta, Lubomira
Czytających: 5597
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przemysłowe serce

Poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 8:25
Aktualizacja: 8:27
Autor: red
Wałbrzych: Przemysłowe serce
Fot. WSSE "Invest Park"
Poniedziałkowy poranek najlepiej zacząć od dobrej kawy i przeglądu najważniejszych informacji gospodarczych z regionu.

Kawę zapewne już pijecie, zatem nie pozostaje nam nic innego jak polecić Wam najnowsze wydanie Strefy Biznesu, gdzie można przeczytać o nowej inwestycji firmy Faurecia Polska działającej w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej "INVEST-PARK".

Koncern motoryzacyjny zainwestuje 180 mln zł w rozbudowę zakładu struktur metalowych i mechanizmów foteli samochodowych w Wałbrzychu. Celem inwestycji jest zwiększenie mocy produkcyjnych istniejącego zakładu, a co za tym idzie, wdrożenie kolejnych projektów dla producentów samochodowych klasy premium. W wyniku realizacji inwestycji zatrudnienie znajdzie 1000 osób.
- Takie projekty inwestycyjne, jak prowadzone obecnie przez Faurecie, tworzą przemysłowe serce Wałbrzycha - podkreśla Artur Siennicki, prezes zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK".

Więcej informacji o inwestycji firmy Faurecia w Wałbrzychu znajdziecie na stronach 10-11. Ponadto zachęcamy wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych otrzymaniem wsparcia na nową inwestycję (zwolnienie z podatku dochodowego BEZ KONIECZNOŚCI PRZENOSZENIA FIRMY DO WAŁBRZYSKIEJ STREFY) do: kontaktu z Departamentem Obsługi Inwestora: e-mail: doi@invest-park.com.pl, tel.: 74 664 91 54/79, zapoznania się z zamieszczonymi na stronie internetowej WSSE "INVEST-PARK" informacjami na temat pomocy publicznej i programu Polska Strefa Inwestycji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
50%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group