Wtorek, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 2308
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przerwa technologiczna w AQUA–ZDROJU od 30 marca do 5 kwietnia

Sobota, 28 marca 2015, 9:00
Aktualizacja: 13:31
Autor: organizatorzy
Wałbrzych: Przerwa technologiczna w AQUA–ZDROJU od 30 marca do 5 kwietnia
Fot. organizatorzy
Informujemy, że od poniedziałku 30. marca do niedzieli 5. kwietnia planowana jest tygodniowa przerwa technologiczna w funkcjonowaniu parku wodnego i saunarium Centrum "AQUA–ZDRÓJ".

Standardowo taka przerwę planuje się co najmniej raz w roku, a w tym czasie zostanie wykonana niezbędna kontrola i konserwacja wszystkich urządzeń basenowych. Jednocześnie informujemy, że w tym okresie pozostałe części Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ, tj. fitness, siłownia, korty do squasha, stoły do tenisa stołowego, hala widowiskowo-sportowa, hotel i restauracja,
będą funkcjonowały normalnie, z wyjątkiem Niedzieli Wielkanocnej 5. kwietnia, kiedy strefa Sport (fitness, siłownia, korty do squash, stoły do tenisa stołowego) będzie nieczynna.

Podobnie basen przy Zespole Szkół Nr 4 na Piaskowej Górze funkcjonuje normalnie, jedynie w Niedzielę Wielkanocną 5. kwietnia będzie nieczynny. Po przerwie technologicznej zapraszamy ponownie do parku wodnego i saunarium Centrum AQUA ZDRÓJ w Poniedziałek Wielkanocny już od godz. 6.00!

Info nadesłane: Spółka Celowa Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne "AQUA-ZDRÓJ"

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group