Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 2144
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przewidywania się sprawdziły

Wtorek, 17 marca 2020, 6:40
Aktualizacja: Środa, 18 marca 2020, 8:15
Autor: red
Wałbrzych: Przewidywania się sprawdziły
Fot. KMP Wałbrzych
Dzielnicowi z Komisariatu Policji V w Wałbrzychu zatrzymali 31–latka podejrzanego o posiadanie i handel narkotykami. W wyniku pracy operacyjnej funkcjonariusze ustalili, iż 31–letni mieszkaniec Wałbrzycha w miesiącu marcu sprzedał kilkukrotnie środek odurzający w postaci marihuany osobie małoletniej.

Dzielnicowi z „piątki” w miniony piątek zatrzymali 31-letniego mieszkańca Wałbrzychu, który w marcu miał kilkukrotnie sprzedać małoletniemu marihuanę oraz miał posiadać znaczą ilość narkotyków w swoim mieszkaniu. Podejrzenia policjantów okazały się słuszne, bowiem w jego mieszkaniu podczas przeszukania, ujawniono i zabezpieczono słoik oraz worek foliowy, a w nich zielony susz, zabezpieczono również wagę elektroniczną, pieniądze oraz woreczek z substancją koloru białego. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje to narkotyki. Do policyjnego depozytu trafiło ponad 90 porcji marihuany i ponad 30 porcji meta amfetaminy. Kolejne czynności procesowe, prowadzone w związku z zatrzymaniem podejrzanego, potwierdziły, że 31-latek handlował narkotykami.

Podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz udzielania ich w celu uzyskania korzyści majątkowej i trafił do policyjnego aresztu.

W sobotę (14 marca) zatrzymanego doprowadzono do sądu, który wydał postanowienie o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowaniu na okres 1 miesiąca.

Za posiadanie oraz udzielanie narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej 31-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

6
43%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
14%
Nudzi
1
7%
Smuci
4
29%
Złości
1
7%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group