Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 5820
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Przygotowania do dożynek

Czwartek, 4 sierpnia 2022, 6:43
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Przygotowania do dożynek
Fot. organizatorzy
Wytwórcy domowych przetworów, regionalnej, zdrowej żywności i swojskiego jadła powinni się tą informacją zainteresować.

Uwaga! Jeśli robisz domowe przetwory, produkujesz miody, swojskie pyszności, pieczesz chleb lub parasz się rękodziełem i chcesz podzielić się swoimi wytworami z szerokim gronem odbiorców to gorąco zapraszamy Cię do wystawienia się podczas DOŻYNEK GMINNO-POWIATOWYCH w Gminie Czarny Bór.

Święto Plonów oraz najstarszy na Dolnym Śląsku Festiwal Pieroga odbędzie się już 4 września 2022 r. na stadionie gminnym w Czarnym Borze. Wydarzenie to ze względu na swój niepowtarzalny, tradycyjny charakter, ludową oprawę muzyczną, czy przepiękne wieńce dożynkowe od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Rokrocznie przyciąga też rzesze mieszkańców Powiatu Wałbrzyskiego i całego Dolnego Śląska spragnione kosztowania najsmaczniejszych w regionie pierogów, swojskiego jadła, domowych przetworów i słodkości.

Chcesz być uczestnikiem tego wydarzenia jako wystawca lub sprzedawca własnych produktów? Zapraszamy do kontaktu. Uwaga obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Informacje i zgłoszenia w B+CK, ul. Sportowa 43, tel. 74 84 50 242, ck@ck.czarny-bor.pl

Organizatorzy wydarzenia: Gmina Czarny Bór, Biblioteka+Centrum Kultury w Czarnym Borze. Współorganizator: Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu.

Twoja reakcja na artykuł?

11
65%
Cieszy
1
6%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
24%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group