Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 3002
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przygotowania do świąt po wałbrzysku

Sobota, 8 grudnia 2018, 11:27
Autor: JAZ
Wałbrzych: Przygotowania do świąt po wałbrzysku
Fot. JAZ
Każde miasto na swój sposób przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. 7 grudnia już o 10:00 rano rozpoczął się wałbrzyski Jarmark Świąteczny. Mieszkańcy miasta mogli na własne oczy zobaczyć, jak na miejskim rynku kupcy rozkładają swoje towary na przygotowanych dla nich świątecznych stoiskach.

Jarmark potrwa w tym roku od piątku aż do niedzieli 9 grudnia. Goście będą mogli skorzystać ze świątecznych atrakcji, które z formie programu artystycznego przygotowano specjalnie na tę okazję.

Organizatorzy przewidują spotkanie ze Świętym Mikołajem, uroczyste rozświetlenie choinki i wspólne kolędowanie oraz występy muzyczne, konkursy z nagrodami. Chętni będą również mogli skorzystać ze świątecznej fotobudki. Zakochani mogą na chwilę stanąć pod jemiołą, by podzielić się swoją miłością. Skłóceni będą mieli okazję się pogodzić. Dodatkowo przewidziano również pokaz grupy Impuls. Koncert kapeli góralskiej Janicki, jak również występ Zespołu Pieśni i Tańca Wałbrzych.

Jarmark będzie otwarty w sobotę od 10:00 do 19:00. Natomiast w niedzielę przewidziano zaledwie 4 godziny atrakcji od 14:00 do 18:00. Na stoiskach sprzedawcy oraz rękodzielnicy oferują duży wybór serów, wędlin, miodów, ale także można znaleźć lukrowane pierniczki belgijską czekoladę czy grzance. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze ozdób choinkowych, będzie mógł je zakupić. Tegoroczne ozdoby mają nietuzinkowy charakter. Znajdują się bowiem zarówno tradycyjne szklane bombki, jak również te uszyte z materiału stroiki oraz dekoracje choinki w świetle renifery.

Twoja reakcja na artykuł?

3
38%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
13%
Nudzi
1
13%
Smuci
0
0%
Złości
3
38%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group