Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 4204
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Przynoszą efekt

Wtorek, 19 stycznia 2021, 6:47
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Przynoszą efekt
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci codziennie sprawdzają uprawnienia do kierowania pojazdami. Tylko w ten weekend zatrzymali kolejnych czterech kierujących w wydanymi przez sąd tzw. „zakazami”. Jeden z mężczyzn był poszukiwany.

Czterech kierujących z wydanymi przez sąd zakazami kierowania pojazdami zostało w weekend zatrzymanych przez wałbrzyskich policjantów. Mężczyźni w wieku od 22 do 45 lat odpowiedzą teraz przed sądem.

I tak 35-letni mieszkaniec naszego miasta trafił w ręce policjantów zespołu wywiadowczego wałbrzyskiej komendy w miniony piątek po godzinie 19:00 na ul. Bema w Wałbrzychu, kiedy jechał samochodem osobowym. Mężczyzna miał łącznie już trzy orzeczone w 2020 roku zakazy kierowania pojazdami.

Tego samego dna przed godziną 23:00 funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali do kontroli drogowej na ul. Noworudzkiej w Wałbrzychu 22-letniego wałbrzyszanina również jadącego samochodem osobowym. W tym przypadku mężczyzna miał orzeczony w poprzednim roku jeden zakaz kierowania pojazdami.

W niedzielę po godzinie 8:00 patrol prewencji wałbrzyskiej komendy w Szczawnie-Zdroju na ul. Równoległej kontrolował 38-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Mężczyzna poruszał się samochodem osobowym pomimo wydanego przez Sąd Rejonowy w Kłodzku w 2020 roku zakazu kierowania pojazdami.

Ostatni z zatrzymanych na zakazie sądowym wpadł w niedzielę około godziny 12:30. 45-letni mieszkaniec Boguszowa-Gorc był kontrolowany przez policjantów prewencji pierwszego komisariatu na ul. Dąbrowskiego w Wałbrzychu. W trakcie legitymowania okazało się, że podejrzany my wydany w 2019 roku przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zakaz kierowania pojazdami. Był również poszukiwany przez ten sam sąd celem osadzenia w zakładzie karnym za niealimentację oraz jazdę w stanie nietrzeźwości w warunkach recydywy i najbliższe miesiące spędzi w więzieniu.

Twoja reakcja na artykuł?

30
35%
Cieszy
16
19%
Hahaha
4
5%
Nudzi
3
3%
Smuci
7
8%
Złości
26
30%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group