Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 2920
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Lubomin: Przywitają w Lubominie

Piątek, 9 lipca 2021, 10:40
Autor: red
REGION, Lubomin: Przywitają w Lubominie
Fot. Gmina Stare Bogaczowice
W Lubominie skarpa przy boisku rekreacyjnym zmieni się w pięknego WITACZA w ramach projektu "Witaj w Lubominie – budowa witacza i zagospodarowanie terenu", na który Stowarzyszenie Olimpia Team uzyskała grant w wysokości 5 tys. 300 zł. Projekt będzie realizowany od lipca do września 2021 roku.

Mieszkańcy Lubomina i partnerzy projektu w tym czasie wykarczują krzaki, przygotują teren i wybudują z kostki granitowej WITACZ oraz PALTFORMĘ pod ZABYTKOWY WÓZ STRAŻACKI.

Podsumowaniem efektu wspólnej pracy będzie festyn z licznymi atrakcjami i konkurencjami dla dzieci. Projekt dofinansowano ze środków programu "DZIAŁAJ LOKALNIE" POLSKO-AMERYKAŃSKIEJ FUNDACJI WOLNOŚCI realizowanej przez AKADEMIĘ ROZWOJU FILANTROPII W POLSCE oraz ODL-STOWARZYSZENIE GRANICA w Lubawce.

Partnerami projektu są: DZIAŁAJ LOKALNIE, LGD-STOWARZYSZENIE KWIAT LNU, ODL-STOWARZYSZENIE GRANICA w Lubawce, POLSKO -AMERYKAŃSKA FUNDACJA WOLNOŚCI, STOWARZYSZENIE OLIMPIA TEAM, GMINA STARE BOGACZOWICE, AKADEMIA FILANTROPII w POLSCE, PRZEDSZKOLE u MIKOŁAJA, GMINNE CENTRUM BIBLIOTECZNO-KULTURALNE w STARYCH BOGACZOWICACH, STOWARZYSZENIE POLSKA 2050 KOŁO POWIATU WAŁBRZYSKIEGO.

Twoja reakcja na artykuł?

8
53%
Cieszy
4
27%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group