Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 3031
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przywłaszczył kurtkę

Czwartek, 8 sierpnia 2019, 6:42
Aktualizacja: Piątek, 9 sierpnia 2019, 8:00
Autor: red
Wałbrzych: Przywłaszczył kurtkę
Fot. KMP Wałbrzych
48–letni wałbrzyszanin odpowie przed sądem za przywłaszczenie pozostawionej w autobusie komunikacji miejskiej kurtki z kluczami.

7 czerwca tego roku 48-latek postanowił wsiąść do autobusu komunikacji miejskiej bez ważnego biletu i udać się w podróż po mieście, co zauważył kontroler i nałożył na mężczyznę karę dodatkową. Przez nieuwagę, po zakończonych czynnościach, pracownik pozostawił jednak na siedzeniu swoją kurtkę, w której miał klucze do mieszkania oraz samochodu o łącznej wartości 700 zł. Fakt ten – co ustalili w toku przeprowadzonych czynności policjanci - wykorzystał właśnie 48-latek. Wałbrzyszanin wysiadając z autobusu postanowił wziąć pozostawione bez opieki mienie i potraktować jak swoje własne, nie oddając właścicielowi.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu po analizie zebranego materiału dowodowego wezwali podejrzewanego o dokonanie tego czynu mężczyznę na przesłuchanie. 48-letni wałbrzyszanin podczas wykonanych w miniony poniedziałek czynności procesowych przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. O jego losie zadecyduje teraz sąd. Złodziej może spędzić za kratami więzienia nawet 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
25%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group