Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 4316
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Puchar Strefy MTB Sudety 2017 #4 Bielawa. Zapowiada się rekordowa frekwencja

Środa, 28 czerwca 2017, 13:30
Aktualizacja: 13:32
Autor: PAW
REGION: Puchar Strefy MTB Sudety 2017 #4 Bielawa. Zapowiada się rekordowa frekwencja
Fot. organizatorzy
W najbliższą niedzielę (02.07.2017) karawana tegorocznej serii o Puchar Strefy MTB Sudety 2017 zawita w kolejne, czwarte już miejsce startu w tym sezonie. Tym razem będzie to Bielawa!

Miasteczko zawodów położone na obszarze malowniczego jeziora u stóp Gór Sowich zaprasza wszystkich zawodników i kibiców nie tylko na wyścig, oferuje bowiem całą masę innych atrakcji.

Kiedy fani kolarstwa górskiego będą rywalizować na dwóch dystansach (MINI - 26 km i MEGA - 43 km), ich rodziny i kibice będą mogli korzystać z prawdziwie wakacyjnej atmosfery bielawskiej okolicy z nowym basenem, plażą, wypożyczalnią kajaków i rowerów wodnych, siłownią plenerową, wakebordingiem i placami zabaw dla najmłodszych.

Warto zauważyć, że z informacji organizatorów już teraz wynika, że ta runda Pucharu Strefy będzie rekordowa pod względem frekwencji. Z tej okazji przygotowane zostały wartościowe nagrody finansowe i rzeczowe. Dodatkowo spośród wszystkich uczestników maratonu rozlosowane zostaną trzy pakiety o wartości 2000 zł każdy (!), do wykorzystania w sowiogórskim hotelu: Hotel Dębowy.

Z pewnością czeka nas świetne ściganie, na doskonale wytyczonych trasach, w pięknych okolicznościach przyrody. To właśnie te aspekty wyróżniają serię rozgrywaną w Strefie MTB Sudety i pracują na jej etykietkę jako prawdziwe ,,Pure MTB''.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group