Wałbrzych: Punkty odjechały

Niedziela, 11 września 2022, 8:37
Aktualizacja: 8:44
Czwartej z rzędu porażki doznali piłkarze IV–ligowego Górnika Wałbrzych.

Nasi mieli ambicje, by pokonać Sokoła Marcinkowice i powoli zacząć piąć się w ligowej tabeli w tym bardzo trudnym sezonie. Początek meczu był obiecujący, bo w 18. minucie Górnicy wyszli na prowadzenie po trafieniu Sobiesierskiego. Goście to jednak ekipa ograna na tym poziomie rozgrywek i już po 10 minutach Sokół po strzale Bialika doprowadził do remisu. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część meczu. W drugiej połowie długo utrzymywał się wynik 1-1, ale w ostatnich 20 minutach zawodnicy się przebudzili i wykazali większą skutecznością. W 68. minucie Sokół na prowadzenie wyprowadził Sobieraj. Już dwie minuty później było 1-3 po trafieniu Oberca. W końcówce Górnik postawił wszystko na jedną kartę i w 85. minucie po golu Chajewskiego zrobiło się 2-3. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry goście zadali decydujący cios i ustalili wynik meczu na 2-4.

Górnik Wałbrzych - Sokół Marcinkowice 2-4 (1-1)