Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 3576
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Pytania do Komisarza

Poniedziałek, 17 maja 2021, 10:48
Aktualizacja: 12:12
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Pytania do Komisarza
Fot. Sebastian Drapała
Były zastępca burmistrza Boguszowa–Gorc Sebastian Drapała odnosi się do nagrody, jaką otrzymała gmina w zakresie polityki prorodzinnej i zadaje pytania Komisarzowi Krzysztofowi Kumorkowi.

- W dniu 13 maja p.f. Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorce Krzysztof Kumorek odebrał z rąk prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego wyróżnienie w zakresie polityki prorodzinnej, które w istotny sposób przyczynia się do poprawy komfortu życia rodzin oraz rozwoju społeczności lokalnej. W związku z powyższym mam kilka pytań do kandydata na Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorce.
Dlaczego Rząd promuje osobę na burmistrza, dla której rodzina to nie dzieci niepełnosprawne, osoby niepełnosprawne i seniorzy? Jakie projekty zrealizował asystent posła Zyski, który został przez niego zatrudniony jako koordynator ds. dostępności? Jaki cel miało zlikwidowanie samodzielnego stanowiska pełnomocnika ds. osób niepełnosprawnych i seniorów? Czy tylko taki, aby dać pracę asystentowi posła PiS? Proszę o kontakt z mieszkańcami Boguszowa-Gorce, kiedy spotkali się z panem Kumorkiem bezpośrednio w biurze w urzędzie? Bo z moich obserwacji i kontaktów z wyborcami miasta, urzędujący kandydat na Burmistrza, nie spotyka się z nimi, aby pomóc rozwiązać ich problemy. Urząd jest zamknięty pod pozorem pandemii na trzy spusty! Czy wyborcy, osoby niepełnosprawne, rodzice dzieci niepełnosprawnych, seniorzy stanowią zagrożenie dla pana Kumorka? Niech pan Kumorek poda do publicznej wiadomości jakie projekty, programy realizuje, które zostały zapoczątkowane, złożone od dnia 1 lipca 2020 roku? Niech pan Kumorek poda do publicznej wiadomości jakie projekty, programy są realizowane na podstawie złożonych wniosków sprzed 24 czerwca 2020 roku? - pyta Sebastian Drapała.

Twoja reakcja na artykuł?

9
43%
Cieszy
5
24%
Hahaha
1
5%
Nudzi
1
5%
Smuci
1
5%
Złości
4
19%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group