Niedziela, 19 września
Imieniny: Konstancji, Teodora
Czytających: 2346
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Radiowozy dla policji

Wtorek, 10 grudnia 2019, 14:48
Aktualizacja: Środa, 11 grudnia 2019, 9:22
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Radiowozy dla policji
Fot. KMP Wałbrzych
Dzisiaj w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyło się uroczyste przekazanie kluczyków do czterech nowych, oznakowanych radiowozów.

Pojazdy zakupione został dzięki zaangażowaniu i wsparciu samorządów terytorialnych Wałbrzycha oraz powiatu wałbrzyskiego, które w połowie finansował przedsięwzięcie. Pozostała część pochodziła z budżetu Policji.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele samorządów terytorialnych powiatu wałbrzyskiego oraz kadra kierownicza Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Pojazdy poświęcił proboszcz ks. kanonik Jacek Biernacki – kapelan wałbrzyskich policjantów. Nowe radiowozy zostały zakupione z Programu Modernizacji Policji oraz z budżetów samorządów terytorialnych w ramach tzw. sponsoringu. Oznakowane samochody trafią do Komisariatów Policji I i V w Wałbrzychu oraz Komisariatów Policji w Głuszycy i Boguszowie Gorcach. Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu kom. Krzysztof Lewandowski podziękował w imieniu podległych mu funkcjonariuszy za nowe radiowozy podkreślając, iż służyć one będą zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańców Wałbrzycha oraz powiatu wałbrzyskiego oraz pozwolą policjantom jeszcze lepiej wykonywać swoje zadania na rzecz obywateli.

Twoja reakcja na artykuł?

10
53%
Cieszy
1
5%
Hahaha
1
5%
Nudzi
1
5%
Smuci
3
16%
Złości
3
16%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group