Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 3385
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Stare Bogaczowice: Radość dzieci

Sobota, 21 maja 2022, 9:48
Autor: red
REGION, Stare Bogaczowice: Radość dzieci
Fot. Gmina Stare Bogaczowice
Za nami najważniejsza część przygotowanego od wielu tygodni wspólnego przedsięwzięcia: Miedź Legnica, Votum Robin Lawyers S.A., Gmina Stare Bogaczowice.

Blisko 20 dzieci z Ukrainy, które od początku marca przebywają na terenie gminy Stare Bogaczowice, korzystając z pomocy i gościnności mieszkańców oraz pracowników urzędu, otrzymało kompletne stroje sportowe Miedzianki wraz ze spersonalizowanymi koszulkami. Radości i uśmiechów nie było końca, a przekazany sprzęt od razu został przetestowany w warunkach naturalnych na boisku.

- Cieszymy się, że chociaż takim małym gestem i prezentem mogliśmy wesprzeć naszych młodych sąsiadów z Ukrainy. To kolejna inicjatywa VOTUM GROUP, poprzez którą staramy się pomóc w tej niełatwej sytuacji - podkreślił Kacper Jankowski Prezes Zarządu Votum Robin Lawyers SA.

Szczególne podziękowania należą się: Prezesowi MKS Miedzi Legnica SA Tomaszowi Brusiło, Wójtowi Gminy Stare Bogaczowice Mirosławowi Lechowi oraz pracownikom GOPS na czele z Kierownik Jolantą Kocoń i Aleksandrą Sobotą.

Twoja reakcja na artykuł?

7
88%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group