Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 3481
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Radosny festyn

Niedziela, 25 sierpnia 2019, 12:11
Aktualizacja: Poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 13:20
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Radosny festyn
Fot. Miasto Boguszów–Gorce
Festyn Rodzinny na Starym Lesieńcu okazał się strzałem w „10–kę”.

Impreza została zorganizowana na wniosek mieszkańców dzielnicy, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie imprezy. Wszyscy mogli spróbować wspaniałego żurku i grochówki z kuchni polowej, chleba ze smalcem, a dla dzieci przygotowano także bezpłatne lody i słodycze. Nie zabrakło muzyki oraz konkursów z nagrodami dla dzieci i dorosłych. Był dmuchany zamek, malowanie twarzy, kucyki, a także nasi niezawodni strażacy z OSP Boguszów z pokazem sprzętu ratowniczego. Ogromnym powodzeniem cieszyły się przejażdżki samochodami terenowymi po okolicznych lasach, prezentacje klubu karate oraz bokserów oraz stoiska z rękodziełem.

Za doskonałą organizację mieszkańcom i organizatorom podziękowali Sebastian Drapała Zastępca Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc, Iwona Frankowska - Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego oraz Wojciech Murdzek - Poseł na Sejm.

W imieniu organizatorów: Tomasza Skrobicha i Beaty Chlewickiej - radnej Rady Miejskiej, składamy serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom tego wydarzenia oraz współorganizatorom: OSP Boguszów, UKKS „OBI” Agnieszka Obuchowska, Kaczor Boks, MudBeast’s 4x4, MBP-CK w Boguszowie - Gorcach.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group