Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 2503
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: „Randka w ciemno, na dwie pary” – komedia dla dorosłych w Teatrze Lalki i Aktora

Poniedziałek, 20 października 2014, 12:39
Aktualizacja: Wtorek, 21 października 2014, 9:19
Autor: organizatorzy
Wałbrzych: „Randka w ciemno, na dwie pary” – komedia dla dorosłych w Teatrze Lalki i Aktora
Fot. organizatorzy
25 października o godz. 20.30 Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza dorosłych na spektakl gościnny z Warszawy, „Randka w ciemno, na dwie pary” w reż. Mirosława Połatyńskiego.

Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde z nich robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy uda im się znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia?

Kanadyjski autor Norm Foster zawarł tu wszystko, co jest niezbędne w romantycznej komedii dla dorosłych. „Randka w ciemno, na dwie pary” to zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi, sensualne sceny oraz dużo śmiechu i zabawy.
Samotność to nie jest najlepszy przyjaciel. Doskwiera nieraz aż do bólu. Jest to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym i mają do tego prawo. A przy tym czują na plecach oddech uciekających lat. Może to już ostatni dzwonek i ostatnia szansa?
Jeżeli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to ją właśnie znalazłeś. Nagłe i niespodziewane zwroty akcji czynią to przedstawienie bardzo atrakcyjnym i zaskakującym.

Informacje i rezerwacja biletów: 74 666 73 40.

Norm Foster „Randka w ciemno, na dwie pary”
reżyseria: Mirosław Połatyński
scenografia i kostiumy: Małgorzata Filipiak-Kwiatkowska
kierownictwo muzyczne: Mariusz Telicki
muzyka; Holly Cote
producent: Leszek Kwiatkowski
obsada (wymiennie):
Tomasz Stockinger, Krzysztof Ibisz, Jacek Kawalec, Dariusz Kordek, Michał Milowicz, Piotr Szwedes, Małgorzata Potocka, Ewa Kuklińska, Alicja Kwiatkowska, Olga Borys
premiera: marzec 2014 w Teatrze Palladium w Warszawie

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group