Czytających: 4417

Wałbrzych: Remis juniorów Górnika z Oławą

Czwartek, 13 września 2012, 12:27
Aktualizacja: 12:28
Wczoraj odbyła się seria spotkań w Dolnośląskiej Lidze Juniorów. Wałbrzyski Górnik zremisował na własnym boisku z MKS–em Oława 1–1.

Nasi prowadzili po golu zdobytym przez Michała Bartkowiaka w 11. minucie meczu. Goście wyrównali jednak dość szybko, bo w 27. minucie. W drugiej połowie żadna z drużyn nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Górnik Wałbrzych – MKS Oława 1-1 (1-1)

Górnik: Dominik Czop, Łukasz Zieliński, Maciej Kwiatkowski, Bartosz Chabrowski, Mateusz Krzymiński - Kamil Misiak , Sebastian Surmaj, Filip Arski, Paweł Matuszak - Michał Bartkowiak, Daniel Kucharski oraz Mateusz Gawlik, Dawid Skarbiński, Radosław Łatka, Przemysław Rachwalski, Patryk Szkudlarek, Wojciech Rzeczycki, Mateusz Kubowicz.