Remis w Głogowie

Wiadomości: Głogów
Sobota, 21 lutego 2015, 14:07
Aktualizacja: 14:07
Piłkarze Górnika w dzisiejszym meczu kontrolnym zremisowali w Głogowie z I–ligowym Chrobrym 1–1.

Wynik meczu otworzył w 28. minucie strzałem z dystansu Tomasz Zając. W drugiej połowie Sławomira Janickiego w 76. minucie pokonał Michał Oświęcimka, który wykorzystał podania Rafała Figiela.

W tym spotkaniu trener Jerzy Cyrak testował doświadczonego 30-letniego bramkarza Łeonida Musina oraz trzech innych piłkarzy.

Chrobry Głogów - Górnik Wałbrzych 1-1 (1-0)

Górnik Wałbrzych: Kamil Czapla (46 Łeonid Musin) - Dariusz Michalak, Tomasz Wepa, zawodnik testowany I, Mateusz Krzymiński, Michał Oświęcimka, Rafał Figiel, Kamil Śmiałowski, Grzegorz Michalak, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III.

Komentarze (14) Dodaj komentarz

~ 21-02-2015 20:23
Hurra! Pomogło!!! Całą noc klęczałem pod kościołem i się udało! Ale dlaczego tylko remis??? Ano tak, klęczałem ale tylko na jednym kolanie....
~do tego wyżej. 22-02-2015 10:38
Ale jesteś mega i cool,dowcip masz super aż brzuch boli. Tak trzymaj lanserze.
~hmmm 22-02-2015 10:40
skoro pomoglo wiec dziala.... teraz idz i klecz za rozumem. choc watpie aby w twoim przypadku pomoglo.
~Maciej Łazanek 22-02-2015 14:25
A wiecie, że patronką Górnika ma być święta Barbara, ta od biedaszybów?
~Górnik 22-02-2015 15:11
A co z Adrianem Wróblewskim z Bytowi Bytów?????? jak zwykle cisza to pewnie go ni załatwili / to było by wzmocnienie /a tak zostaje tylko Peng Hung Kim czy jak mu tam i walczymy o utrzymanie...hi Tylko Górnik. Byłem w Głogowie na sparingu , dobre wrażnie zrobił Czech Koukal i bramkarz w 2 połowie....ale oni i tak wezmą jak zwykle tego co nie trzeba..
~ 22-02-2015 17:47
aleluja
~Polo 22-02-2015 21:01
@Górnik , Adrian Wróblewski podpisał kontrakt z Górnikiem, tak samo jak bramkarz Czapla (były zawodnik Lecha Poznań), blisko przejścia do Górnika jest też Stolarczyk z GKS Bełchatów który bardzo dobrze zaprezentował się w sparingu z Chrobrym Głogów. Tak samo Górnik pozyskał zawodnika Chrobrego Rafała Figla (moim zdaniem jest to świetny zawodnik), a także Koreańczyka Jong Pyeong-Jeong który strzelił jedną bramkę z Polonią Środa Wielkopolska.
~ 23-02-2015 7:56
Może Radović szykuje sie do Górnika ?
~Górnik 23-02-2015 17:02
Dzięki " Polo " za informacje. Na stronie Górnika nic się nie dowiesz a u Pana Skiby to informacje nie sprawdzone ...Figiel i Wróblewski są na pewno wzmocnieniem dla Górnika . Przydał by się doświadczony bramkarz oraz Czech Koukal z doświadczeniem bo tacy zawodniczy dają nadzieje na utrzymanie.. Tylko Górnik
~? 23-02-2015 20:07
Prosimy o nie podawanie nazwisk, tylko piszcie "zawodnik testowany", bo wróg czuwa i nam jeszcze ktoś Koukala podkradnie !
~Anatol 23-02-2015 22:40
~Polo 24-02-2015 2:15
Trener Cyrak zapewnił że Górnik się utrzyma, i wierzę mu że ten cel osiagnie , w sparingach sprawdza dużą ilość zawodników i tych wyróżniających się zobaczymy na wiosnę w Górniku. Co do pozycji bramkarza oprócz młodego utalentowanego Czapli, sprawdzany jest doświadczony 30 letni Rosjanin Łeonid Musin, podobno był chwalony po meczu w Głogowie, tylko jest problem, musi uzyskać pozwolenie na prace, a to trochu potrwa zanim ją otrzyma.
~Polo 24-02-2015 15:14
Jak widać w podanym wyżej linku, portal 90minut.pl ujawnił wszystkich zawodników testowanych w Górniku więc wróg o wszystkim już wie :( Ale i tak Koukal zostanie w Górniku, już trener Cyrak się tym zajmie. Trzeba szybko podpisywać kontrakty bo już nie długo kończy się okienko transferowe, i jest coraz mniej czasu na testowanie zawodników.
~ 24-02-2015 15:37
Radowicz jest grekokatolikiem , więc nie wiem czy będzie mógł chodzic do kościoła