Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 2873
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Remont=utrudnienia

Środa, 19 sierpnia 2020, 12:50
Aktualizacja: Piątek, 21 sierpnia 2020, 7:41
Autor: JAZ
Wałbrzych: Remont=utrudnienia
Fot. JAZ
Przy ulicy Niepodległości rozpoczęto prace modernizacji nawierzchni jezdnej. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu "Przebudowa drogi powiatowej nr 3402D – ul. Niepodległości od ul. Sikorskiego do ul. Kaszubskiej wraz z towarzyszącą infrastrukturą w ramach rewitalizacji ".

Wartość inwestycji 2.3 mln złotych. Zadanie realizowane jest dzięki wsparciu (50%) Europejskiego Banku Inwestycyjnego.
- Pomimo pandemii realizujemy kolejne bardzo istotne dla naszego miasta prace. Tym razem rozpoczynamy remont ulicy Niepodległości i będziemy kierować się w kierunku Placu Grunwaldzkiego. Jest to jeden z tych remontów, który ma istotne znaczenie dla systemu komunikacji Wałbrzycha - mówił prezydent Roman Szełemej.

Remontowany odcinek drogi o długości zaledwie kilkuset metrów zakończony zostanie w październiku tego roku. W związku z utrudnieniami komunikacyjnymi, kierowcy powinni mieć świadomość o utrudnieniach.
- Obecnie ruch drogowy jest w tym miejscu ograniczony. Ulicą Niepodległości na remontowanym odcinku pojedziemy wyłącznie w stronę miasta. W przeciwległym kierunku, kierowcy będą musieli skorzystać z objazdu ulicą Kaszubską i Sikorskiego. Istnieje również ewentualność całkowitego zamknięcia danego odcinka na okres kilku dni. W tym czasie zostanie położona warstwa ścieralna, ale nastąpi to dopiero we wrześniu, o czym będziemy jeszcze informować - mówił Krzysztof Szewczyk, dyrektor Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu.

Twoja reakcja na artykuł?

5
42%
Cieszy
1
8%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
4
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group