Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 4561
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Rio de Janeiro w Wałbrzychu

Czwartek, 28 stycznia 2010, 18:18
Aktualizacja: Piątek, 29 stycznia 2010, 8:06
Autor: Dominika Krawczyk
Wałbrzych: Rio de Janeiro w Wałbrzychu
Fot. Dominika Krawczyk
Już w najbliższą sobotę 30 stycznia każdy chętny może poczuć gorący klimat karnawału w Rio de Janeiro. Pokazy i nauka tańca, pokazy filmowe i muzyka na żywo, czekają 30 stycznia na gości wałbrzyskiego klubu A Propos.

Imprezę po raz kolejny poprowadzi bezkonkurencyjna grupa SalsaMania z Wrocławia, znana stałym bywalcom z Fiest Latynoskich, które przyciągają niezmiennie rzesze fanów gorących rytmów.

Tym razem oprócz tradycyjnej już nauki kroków do salsy, merengue, cha-chy i bachmaty, dojdzie także brazylijska samba, której będzie można się zarówno nauczyć jak i obejrzeć ją w wykonaniu mistrzów.
SalsaMania zaprezentuje także Ruede de Casino, specyficzny sposób tańczenia salsy. Wykonują ją pary ustawione w okręgu, a taniec wywodzi się z Hawany na Kubie. Ruede prowadzi lider wykrzykujący nazwy figur tańczonych przez pary.

Oprócz nauki tańca goście będą mieli okazję wziąć udział w specjalnych konkursach, m.in. na wybór najlepszej pary wieczoru i obejrzeć wyświetlane projekcje filmowe.
Najsłynniejsze karnawały odbywają się w Rio de Janeiro i ten wieczór będzie a propos samby i karnawałowego szaleństwa - zapewniają organizatorzy.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 20.00 i potrwa do rana. Wstęp 50 zł od osoby, w tym 30 zł przeznaczone jest do wykorzystania w restauracji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group