Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 2767
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rodzina woła o ratunek

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 4 listopada 2009, 8:50
Aktualizacja: Czwartek, 5 listopada 2009, 8:31
Autor: Szela
Fot. Szela
Ponawiamy apel o pomoc dla chorego Krzysztofa Imaszewskiego z Wałbrzycha. 42–letni mężczyzna powinien być poddany zabiegom dializy otrzewnowej, ale warunki, w jakich obecnie mieszka, zupełnie to uniemożliwiają. Życie może mu uratować ofiarowanie kilku sztuk stolarki okiennej oraz materiały, potrzebne do wyremontowania 3–pokojowego mieszkania.

W tej chwili 7-osobowa rodzina Imaszewskich mieszka w niewielkim lokalu, gdzie nie ma nawet ubikacji. W tych warunkach niemożliwe jest zainstalowanie aparatury, która mogłaby pomóc choremu. Do dyspozycji mają niewiele ponad 900 zł na miesiąc, a same lekarstwa pochłaniają ok. 200-300 zł. Stąd również wzięły się zaległości czynszowe. Na szczęście władze miasta, znając sytuację rodziny, dług umorzyły. Imaszewskim przyznano też mieszkanie do remontu, większe, usytuowane na parterze.

- Mieszkanie bardzo nam odpowiada, ale niestety, wymaga gruntownego remontu, a na to nas po prostu nie stać – mówi żona Krzysztofa, Czesława. Kobieta wydeptuje ścieżki do wszystkich możliwych instytucji, ale niestety, żadna z nich nie ma takich możliwości, by sfinansować remont lokalu, należącego do miasta, nie ma ich również miasto. - Gdybym miała te materiały, to wszystkie prace moglibyśmy wykonać sami. Ale po prostu nie mamy za co ich kupić. Błagam o pomoc - płacze Czesława Imaszewska.

Jest załamana, bo czas płynie nieubłaganie, a każdy dzień bez zabiegu pogarsza stan zdrowia jej męża.Gdyby jakaś firma budowlana, lub ktokolwiek, kto ma taką możliwość, zechciał pomóc zdesperowanej rodzinie, może się kontaktować pocztą e-mailową z naszym portalem albo zadzwonić pod nr tel. 510 237 818.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group