Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3741
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Walim: Rodzinna Majówka w Walimiu

Wtorek, 30 maja 2017, 9:00
Autor: red
REGION, Walim: Rodzinna Majówka w Walimiu
Fot. Starostwo Powiatowe Wałbrzych
Piękna pogoda, piękna okolica, piękna niedziela zapewniły wysoką frekwencję na Majówce Rodzinnej w Walimiu organizowanej przez Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego.

Pomysłodawcą imprezy był Wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski, który zabiegał o pojawienie się wydarzenia w kalendarzu imprez kulturalno – sportowych Powiatu wałbrzyskiego na rok 2017. Wspólnie z nami bawili się walimiacy, mieszkańcy powiatu wałbrzyskiego i rodziny zastępcze wraz z podopiecznymi.

W programie znalazły się występy uczniów z ZS im Noblistów Polskich w Walimiu, były liczne konkursy i konkurencje sportowe z nagrodami dla wszystkich uczestników, plac zabaw z dmuchanymi zjeżdżalniami, Fotobudka, niezastąpiony Robert Delegiewicz w komiksowej, tym razem, odsłonie, chór Renoma z Głuszycy, loteria fantowa i masa innych atrakcji, których nie sposób wprost opisać.
Najmłodsi uczestnicy zapewnili wspaniałe widowisko biorąc udział w konkursie na najlepsze przebranie bajkowe. Każdy wybrał ulubioną postać z bajki – były Myszki Miki, klauni, dobre i złe wróżki, księżniczki, piraci z Karaibów, aniołki, Pipi, ale największą sympatię widzów zaskarbił sobie Adrian – przebrany za babcię Adriannę - jak sam stwierdził „tę najwłaściwszą babcię”.

W konkursie karaoke serca widowni podbiła piosenka „Ogórek„ w wykonaniu Dawida Maciaszka, najmłodszego uczestnika konkursu.
Rodzinna Majówka w Walimiu zorganizowana została wspólnie przez Powiat Wałbrzyski, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ZS im Noblistów Polskich w Walimiu oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group