Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 4384
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Rodzinna zabawa

Środa, 8 czerwca 2016, 6:40
Autor: red
Wałbrzych: Rodzinna zabawa
Fot. użyczone
Po raz czwarty w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu odbył się festyn rodzinny.

W tym roku festyn przebiegał pod hasłem „Pomagaj i Ratuj”. Uczniowie oraz licznie przybyli goście mogli obejrzeć pokazy pierwszej pomocy przygotowane przez Pogotowie Ratunkowe , wziąć udział w spotkaniu z policjantami oraz strażakami.

Nie zabrakło również konkurencji sportowych, pokazów taneczno - wokalnych oraz licznych konkursów dla najmłodszych. Rodzice mogli skorzystać z obecności lekarzy i zmierzyć sobie ciśnienie oraz poziom cukru we krwi. Dużym zainteresowaniem cieszył się kącik militarny oraz pokazy surviva’lowe. Każdy uczestnik mógł nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, zobaczyć jak w środku wygląda karetka oraz wóz strażacki. Osoby, które nie przepadają za upałami mogły schłodzić się przy pomocy kurtyny wodnej. W trakcie festynu można był zakupić ciasta upieczone przez rodziców. Dochód ze sprzedaży ciast zostanie przeznaczony na sfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego dla uczniów ZSzOi.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Państwowej Straży Pożarnej, Pogotowiu Ratunkowemu, Policji oraz Wałbrzyskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group