Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2764
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Roland Szczawno

Wtorek, 23 czerwca 2020, 11:16
Aktualizacja: 11:38
Autor: PAW
Szczawno-Zdrój: Roland Szczawno
Fot. użyczone
Klub Tenisowy Szczawno–Zdrój co roku w sezonie letnim organizuje tenisowe zmagania dla najmłodszych pod nazwą Szczawieński Wielki Szlem.

Tym razem na kortach Uzdrowiska rozegrano ROLAND SZCZAWNO. Turnieje zorganizowane są zgodnie z wytycznymi programu Tenis10, a rywalizacja toczy się w czterech kategoriach - czerwonej (do lat 8), pomarańczowej (do lat 9), zielonej (do lat 10) oraz żółtej (OPEN).

W sobotę na kort wyszli „czerwoni”. Tutaj najlepszym zawodnikiem turnieju został Maurycy Gawłowski z KT Szczawno-Zdrój pokonując w finale Antoniego Nowika z Wałbrzycha. Trzecie miejsce wywalczyła Małgorzata Walczyk z Polanicy-Zdroju.

Zaraz po czerwonych swoje mecze rozpoczęła grupa „pomarańczowych”. Tutaj bezkonkurencyjny okazał się Kajetan Kosiński KT Szczawno-Zdrój zajmując pierwsze miejsce. Na uwagę zasługuje fakt, iż Kajtek ma dopiero 7 lat. Drugie miejsce zajął klubowy kolega Maurycy Gawłowski, a trzecie Natalia Jasak z Głogowa.

Niedzielny poranek stał pod znakiem „żółtych”. Tutaj rywalizacja toczyła się dwutorowo, bo zawodników było tak dużo, że powstały dwie drabinki turniejowe. Triumfatorami kategorii żółtej byli Amadeusz Gawłowski i Maciej Górski, na drugich pozycjach uplasowali się Maciej Piechowiak i Igor Pawłowski, a na trzeciem miejscu Aleksandra Winsz oraz i Weronika Rudenko. Wszyscy wymienieni zawodnicy należą do KT Szczawno-Zdrój.

Zaraz po „żółtych” na kort wyszli „zieloni”. Tutaj pewne zwycięstwo odniósł Antoni Pelc z Oleśnicy przed Natalią Jasak z Głogowa oraz Nikodemem Boruckim ze Złotoryi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
100%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group