Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1606
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ronal Champions League

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 29 listopada 2010, 13:40
Aktualizacja: Wtorek, 30 listopada 2010, 15:10
Autor: PAW
Fot. Iwona Ziółkowska
Za nami kolejna seria spotkań Ronal Champions League. Tym razem mecze rozgrywane były na hali sportowej w szkole nr 21 na wałbrzyskim Podzamczu.

Ostatnie wyniki:

Grupa A:

Popławski Roboty Ziemne – Balmet 4-6 (Mateusz Krawiec 2, Dominik Radziemski 1, Daniel Chyciński 1 – Robert Koźlak 3, Tomasz Szyszka 1, Daniel Link 1, Mariusz Antas 1)

Trans Tatra – Art Eko 1-5 ((Błażej Gromniak 1 – Artur Słapek 2, Edward Nowak 1, Jan Rytko 1, Radosław Pawłowski 1)

Tabela:

1.Art Eko 6 11-4
2.Balmet 3 8-7
3.Trans Tatra 3 4-7
4.Popławski Roboty Ziemne 0 7-12

Grupa B:

Lewstar – Kojoty 11-0 (Roman Pawłowski 4, Andrzej Konefał 3, Tomasz Sokół 3, Maciej Morawski 1)

Alanex Rupex – Grunwald 7-4 (Michał Foryś 2, Sebastian Stanisławski 2, Dawid Gołek 2, Rafał Lipiński 1 – Łukasz Pytlewski 3, Maciej Gotfryd 1)

Tabela:

1.Lewstar 6 21-3
2.Grunwald 3 8-8
3.Alanex Rupex 3 10-14
4.Kojoty 0 1-15

Grupa C:

Tesco – Studio Reklamy Logo 15-7 ((Przemysław Polak 7, Damian Hajewski 4, Tomasz Czechura 2, Dawid Rosicki 1, samobójczy 1 – Mateusz Kubowicz 3, Paweł Zasada 2, Michał Bartkowiak 1, Daniel Kucharski 1)

NSK – Telefony u Kaliego 2-8 (Dominik Drożdżak 1, Artur Borowiak 1 – Daniel Syzdek 3, Tadeusz Chodacki 2, Mariusz Kalinowski 2, Damian Gotówko 1)

Tabela:

1.Tesco 6 20-11
2.Telefony u Kaliego 3 12-7
3.NSK 3 7-11
4.Studio Reklamy Logo 0 10-20

Grupa D:

Śródmieście – Castorama 2-8 (Mariusz Borowiec 1, Maciej Rymarowicz 1 – Łukasz Drąg 5, Piotr Smoczyk 2, Mariusz Kula 1)

Diabły – Torbus Team 1-15 (Karol Różycki 1 – Oktawian Luciński 5, Jarosław Teśman 4, Grzegorz Jarzębowski 3, Marcin Czernicki 1, Tomasz Radoń 1, samobójczy 1)

Tabela:

1.Castorama 6 13-6
2.Torbus Team 3 19-6
3.Sródmieście 1 7-13
4.Diabły 1 6-20

Grupa E:

Spartan – Ewangielu II 1-6 (Radosław Jaroszek 1 – Krzysztof Śmieszek 2, Piotr Kozioł 2, Marcin Szczepkowski 1, Artur Dudeńko 1)

Tabela:

1.Ewangielu II 3 6-1
2.El-Mix Kombatantów 3 4-2
3.Faurecia 0 2-4
4.Spartan 0 1-6

Grupa F:

Albi Celeste – Ewangielu I 0-8 (Paweł Sajdak 3, Zbigniew Sobolewski 2, Jarosław Grobarczyk 2, Mariusz Grygiel 1)

Wodociągi – Jóskowski Boys 5-6 (Konrad Niemiec 2, Bartosz Ogrodnik 2, Adam Cieszkowski 1 – Paweł Matuszak 3, Jarosław Wewióra 2, Paweł Borzych 1)

Ewangielu I – Wodociągi 10-0 (walkower)

Tabela:

1.Ewangielu I 3 18-0
2.Jóskowski Boys 3 9-9
3.Alibi Celeste 3 4-11
4.Wodociągi 0 5-16

Grupa G:

Auchan – Team Tatuśko 2-9 (Grzegorz Marszałek 2 – Marcin Morawski 6, Mariusz Tatuśko 1, Tomasz Mojsa 1, Maksymilian Stanek 1)

Czarni – Wagon Sobięcin 9-5 (Patryk Marszałek 5, Krzysztof Janiak 2, Patryk Pierzchała 1, Jacek Misiak 1 – Sławomir Pałys 2, Marcin Wasik 2, Piotr Szatko 1)

Tabela:

1.Team Tatuśko 6 14-3
2.Czarni 3 10-10
3.Wagon Sobięcin 0 5-9
4.Auchan 0 2-9

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~bigos 1-12-2010 6:58
Gdzie grają teraz bracia Dudki??????
~pieróg 1-12-2010 18:44
W AKS Borowiki

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group