Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 5107
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Rozhulana Piaskowa Góra

Sobota, 11 września 2021, 6:40
Autor: red
Wałbrzych: Rozhulana Piaskowa Góra
Fot. organizatorzy
Przed nami cykl niecodziennych i wyjątkowych spotkań i warsztatów w ramach projektu „Pozytywnie i kulturalnie hulamy z Piaskową Górą”. To w sumie sześć spotkań w czasie kolejnych weekendów. W najbliższą sobotę zaplanowano „Podróż w głąb siebie”, w niedzielę warsztaty pozytywnego myślenia.

– Grupa odważnych kobiet z Wałbrzycha przygotowała specjalną inicjatywę, projekt „Pozytywnie i kulturalnie hulamy z Piaskową Górą”. W ramach tego projektu, w trakcie kolejnych trzech weekendów organizujemy fajne warsztaty i spotkania – wyjaśnia Magdalena Sawicka.

W najbliższą sobotę zaplanowano warsztaty pod hasłem „Podróż w głąb siebie”. To warsztaty oddechowe, jak wyjaśniają organizatorzy, głębszy poziom rozluźnienia.

– Korzyści płynące z takiej sesji oddechowej to: integracja ciała, umysły i ducha, dzięki, którym zaczynamy funkcjonować, jako pełnia – zapewniają organizatorzy.

Spotkanie poprowadzi trenerka, joginka, specjalistka od „dobrego oddychania”. Natomiast w niedzielę odbędą się warsztaty pozytywnego myślenia.

– Dzięki tym zajęciom uczestnicy będą mieli możliwość poczuć się wartościowi, ważni i uwierzą w siebie – przekonują inicjatorzy akcji.

To jednak dopiero początek projektu, bo kolejne spotkania zaplanowano w kolejne weekendy.

– W kolejne weekendy zapraszamy na warsztaty z hula hop. Będzie też warsztaty ze storytellingu, hooponopono, czyli hawajskiej metody uzdrawiania czy joga śmiechu – mówi Magdalena Sawicka.

Cykl spotkań to jeden z czterech projektów, które są realizowane dzięki wsparciu z programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2021. Za nami już kolorowy piknik Brave Kids w Parku Rusinowa. Przed nami wystawa zdjęć Piaskowej Góry wykonanych z drona i warsztaty aktorskie zakończone spektaklem.

Zapisy -> https://www.wok.walbrzych.pl/web/pozytywnie-i-kulturalnie-hulamy-z-piaskowa-gora-warsztaty-podroz-w-glab-siebie/

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
1
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group