Sobota, 6 marca
Imieniny: Agnieszki, Róży, Wiktora
Czytających: 2233
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Rozpoczynamy miesiąc Brave Kids w Wałbrzychu!

Wtorek, 3 czerwca 2014, 10:50
Aktualizacja: 14:48
Autor: red
Wałbrzych: Rozpoczynamy miesiąc Brave Kids w Wałbrzychu!
Fot. użyczone
Dzień Dziecka za nami, a przed nami Miesiąc Odważnych Dzieci.

Już za 2 tygodnie do Wałbrzycha przyjadą młodzi artyści z Indii, Iranu, Nepalu, Zimbabwe. Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź 6 czerwca na plenerowy pokaz filmu „Brave Kids-Dzieci Świata”.

Organizatorzy projektu Brave Kids w Wałbrzychu chcą zachęcić wszystkich mieszkańców miasta, aby włączyli się w ten wyjątkowy projekt. Dlatego 6 czerwca przy Art Cafe – Pod Pretekstem odbędzie się plenerowy pokaz filmu dokumentalnego o odważnych dzieciach. – Ekscytacja wzrasta. Zostało już tylko kilkanaście dni do przyjazdu dzieci. Cieszymy się, że wałbrzyszanie są zainteresowani projektem i chcą być jego częścią. To niepowtarzalna okazja, aby wymienić się kulturowymi doświadczeniami i zawrzeć wspaniałe znajomości – mówi Magdalena Sawicka, koordynator projektu Brave Kids w Wałbrzychu.

Po pokazie filmu, wszyscy goście spotkania dowiedzą się, jakie atrakcje czekają ich w czasie pobytu odważnych dzieci w Wałbrzychu.

Artystyczne grupy dziecięce z Indii, Iranu, Nepalu i Zimbabwe przyjadą do Wałbrzycha już 20 czerwca. Brave Kids będzie wielkim wydarzeniem dla całej okolicy.

W podziękowaniu za gościnę, organizatorzy zapraszają dzieci z Wałbrzycha i okolic do udziału w warsztatach artystycznych. Poza tym, wszyscy wałbrzyszanie będą mogli uczestniczyć w przedstawieniach odważnych dzieci i włączyć się w wielką paradę, która odbędzie się na wałbrzyskim rynku.
– Brave Kids to nie tylko szansa na rozwój dla dzieci z całego świata. Dla nas, wałbrzyszan, to wyjątkowa atrakcja, możliwość poszerzenia swoich horyzontów, nabrania dystansu i otwartości do świata – mówi Magdalena Sawicka.

Do tej pory w projekcie Brave Kids wzięło udział 413 dzieci, 280 rodzin, 100 wolontariuszy, 7 miast. Teraz dołączy do nich Wałbrzych.

Zgłoszenia do projektu jeszcze trwają. Jeśli Ty też chcesz zostać wolontariuszem lub dołączyć do rodzin goszczących, zapisz się już dziś! Wystarczy wysłać wiadomość na adres: emu.fundacja@gmail.com

Plenerowy pokaz filmu „Brave Kids – Dzieci Świata” - 6 czerwca 2014 r., godz. 20:00, Art Cafe – Pod Pretekstem, ul. Rycerska 1, Wałbrzych. Zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Wałbrzycha. Liczba miejsc nieograniczona.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group