Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3279
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno Zdrój: Rusza piłkarska szkółka dla bramkarzy

Wtorek, 1 marca 2011, 14:22
Aktualizacja: Środa, 2 marca 2011, 1:16
Autor: MDvR
Szczawno Zdrój: Rusza piłkarska szkółka dla bramkarzy
Fot. plakat
Marką regionu wałbrzyskiego od zawsze byli bramkarze. To tu pierwsze kroki stawiali m.in. Marian Szeja (złoty medalista olimpijski) czy Adam Matysek (były reprezentant Polski). Obecnie w okręgu wałbrzyskim zapomniano o szkoleniu bramkarzy, gdyż żaden klub się tym nie zajmuje. Dlatego z bardzo ciekawą propozycją wychodzi Goalkeeper Team, szkółka dla bramkarzy, która powstała przy MKS–ie Szczawno Zdrój.

Jej założycielami są Damian Michno i Kamil Jasiński. k – Patrząc na to jaki jest obecnie standard szkolenia okolicznych bramkarzy, a właściwie jego brak, chcemy umożliwić, przyszłym i obecnym bramkarzom, prawidłowy rozwój na tej specyficznej pozycji, która wymaga jakże specjalistycznego treningu – mówi Michno, jeden z najlepszych bramkarzy IV ligi, a obecnie zawodnik MKS-u Szczawno Zdrój.

W naszym regionie już nikt się tym nie zajmuje, a w naszych zawodnikach drzemie ogromny potencjał – wspomina Jasiński który zna realia piłki młodzieżowej będąc trenerem trampkarzy, a obecnie młodzików.

Standardem szkolenia chcielibyśmy dorównać szkółkom, które na rynku są już kilka lat, w tym celu uczestniczymy w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. – Mamy wielką nadzieję, że okoliczne kluby przyjaznym okiem spojrzą na naszą ofertę i wspólnymi siłami uda nam się podnieść umiejętności młodych bramkarzy – kończy Michno.
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji:
Damian Michno tel. kom.: 604645176
Kamil Jasiński - 796239372
www.goalkeeperteam.futbolowo.pl

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group