Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 3438
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Ruszają prace

Poniedziałek, 16 września 2019, 7:26
Aktualizacja: Wtorek, 17 września 2019, 8:35
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Ruszają prace
Fot. Miasto Boguszów–Gorce/facebook
Ruszają prace związane z remontem ulicy Poniatowskiego w Boguszowie–Gorcach.

Za nami przekazanie terenu budowy wykonawcy robót, którym jest firma COLAS Polska Sp. z o.o. Zakres robót obejmował będzie modernizację nawierzchni jezdni na odcinku między skrzyżowaniem ul. Poniatowskiego z ul. Zamkową oraz ul. Kosynierów, a także odcinka między skrzyżowaniem ul. Poniatowskiego z ul. Dworcową. W ramach zadania powstanie również chodnik i wymieniona zostanie kanalizacja deszczowa z wpustami ulicznymi, wykonane będzie również oświetlone przejście dla pieszych. Przewidywany termin zakończenia robót to 29 listopada 2019 r.
- Ulica Poniatowskiego stanowi główne połączenie dzielnicy Stary Lesieniec z centrum miasta i od lat znajduje się w opłakanym stanie, dlatego ta inwestycja była dla nas priorytetowa i bardzo aktywnie zabiegaliśmy o wsparcie rządowe, bez którego nie bylibyśmy w stanie jej przeprowadzić. Ważnym jej elementem jest budowa chodnika, co znacznie podniesie bezpieczeństwo osób pieszych - mówi Sebastian Drapała Zastępca Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc.

Realizacja projektu możliwa jest dzięki rządowemu programowi pn. Fundusz Dróg Samorządowych, z którego nasza gmina pozyskała dofinansowanie w wysokości 1 235 509 zł.

Twoja reakcja na artykuł?

8
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group