Czwartek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 2870
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Ruszyła budowa basenu w Głuszycy

Piątek, 2 grudnia 2016, 14:13
Autor: red
REGION, Głuszyca: Ruszyła budowa basenu w Głuszycy
Fot. UM Głuszyca
Gmina Głuszyca rozpoczęła budowę krytej pływalni.

Do realizacji zadania „Sowiogórski Raj- Głuszyca, budowa basenu przy Szkole Podstawowej nr 3” w trybie przetargu nieograniczonego Gmina wybrała najkorzystniejszą ofertę złożoną przez firmę SWIMMINGSPOOLS – BASENY Grażyna Aftanas z Bielawy. Zakończenie inwestycji planowane jest w 2018 roku.
- Inwestycja została dofinansowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w ramach projektu „Dolnośląski Delfinek” oraz przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Łączna kwota środków pozyskanych przez Gminę Głuszyca na realizację tego zadania to 3.250.000 zł. Całkowita wartość zadania wynosić będzie 5.800.000 zł – mówi burmistrz Roman Głód.

- W związku z rozpoczęciem prac budowlanych następuje zmiana organizacji ruchu na terenie placówki. Zamknięte zostają oba wejścia od strony ul. Pionierów. Do szkoły można wchodzić tylko wejściem głównym od strony ul. Kolejowej. W najbliższym terminie otwarte zostanie stosownie oznakowane dodatkowe wejście na teren szkoły, które wykona firma budująca pływalnię. Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość – informuje dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Głuszycy Dorota Hałas.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group