Sobota, 15 maja
Imieniny: Zofii, Jana
Czytających: 1999
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Rytuały saunowe

Poniedziałek, 23 grudnia 2019, 7:41
Aktualizacja: Wtorek, 24 grudnia 2019, 9:20
Autor: red
Wałbrzych: Rytuały saunowe
Fot. organizatorzy
W Nowym Roku, Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua–Zdrój kontynuuje popularne seanse saunowe oraz uczy zasad poprawnego korzystania z sauny. Rytuały to nie tylko wizyta w saunie lecz sztuka, której zasady warto znać. Dlatego tradycją w wałbrzyskim obiekcie stały się co miesięczne wizyty doświadczonych Saunamistrzów, którzy przekazują swoja wiedzę i promują kulturę dobrego saunowania.

Na Karnawałowe Saunowanie zapraszamy już 10. stycznia. Po raz pierwszy do Aqua-Zdroju, który znajduje się przy ul. Ratuszowej 6, przyjedzie Emil Tyrolczyk – saunamistrz z Łodzi, który specjalizuje się w seansach klasycznych, ale również potrafi zrobić wyjątkowe show. Specjalnie na potrzeby Aqua-Zdroju przygotuje, aż cztery ceremonie saunowe.

Na początek ceremonia „Hot Devil” - na otwarcie Nowego Roku. Po tak gorącym wprowadzeniu w klimat, delikatnie będzie zmniejszana temperatura tylko po to, aby Emil pobudził Wasze płuca seansem inhalacyjnym „Powiało chłodem”. Styczeń to również miesiąc karnawału dlatego kolejny z seansów będzie związany z roztańczoną Brazylią! – „Karnawał w RIO”. A na zakończenie trzygodzinnego show zanurzymy się w medytacji i „Zimowym Relaksie” – seans TRIO.

„Karnawałowe Rytuały Saunowe” rozpoczynają się 10. stycznia od godz. 19.00 w Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój. Cena: 40zł. W cenie wliczony jest wstęp do Parku Wodnego. Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje rezerwacja pod nr tel. 74 660 93 12.
Serdecznie zapraszamy do udziału! Wydarzenie skierowane jest dla osób pełnoletnich.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group