Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 4014
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Są pieniądze na wymianę ogrzewania

Środa, 25 stycznia 2023, 12:26
Aktualizacja: 13:28
Autor: red
Wałbrzych: Są pieniądze na wymianę ogrzewania
Fot. UM Wałbrzych
Zapraszamy właścicieli domów jednorodzinnych, zainteresowanych wymianą źródła ciepła do udziału w spotkaniu informacyjnym, na temat możliwości pozyskania dofinansowania z rządowego programu CZYSTE POWIETRZE.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 31 stycznia w sali szkoleniowej Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu przy Rynek 23 (parter) w Wałbrzychu o godz. 15.00.

Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielem lub współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą o dochodzie rocznym nieprzekraczającym kwoty 135 000 zł, a jego celem jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery.

Dotacje w programie "Czyste Powietrze" realizowanym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we współpracy z Wojewódzkimi Funduszami Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej można przeznaczyć na wymianę, zakup i montaż źródeł ciepła, instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, ocieplenie przegród budowlanych, stolarkę okienną i drzwiową oraz dokumentację projektową i audyt energetyczny.

Gościem spotkania będzie przedstawiciel Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, który zaprezentuje pakiet korzyści i główne założenia Programu.

Twoja reakcja na artykuł?

3
27%
Cieszy
4
36%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
9%
Smuci
3
27%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group