Niedziela, 26 marca
Imieniny: Larysy, Teodora
Czytających: 2831
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Borówno: Sam się przyznał

Piątek, 15 stycznia 2021, 6:47
Autor: red
REGION, Borówno: Sam się przyznał
Fot. KMP Wałbrzych
We wtorek wieczorem policjanci z Boguszowa–Gorc wyeliminowali z ruchu drogowego 24–letniego mężczyznę, który w trakcie wykonywanych czynności przyznał się do kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających.

12 stycznia przed godziną 18:00 funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach zatrzymali do kontroli drogowej 24-latka, który kierował w Borównie samochodem osobowym. Podczas wykonywanych czynności policjanci zauważyli, że mężczyzna dziwnie się zachowuje, dlatego postanowili sprawdzić, czy nie spożywał alkoholu lub narkotyków. Mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego sam przyznał mundurowym, że wcześniej zażywał środki odurzające w postaci marihuany. Okazało się, że miał również przy sobie tego typu narkotyki.

Funkcjonariusze ostatecznie zatrzymali mieszkańcowi naszego miasta prawo jazdy. Zlecili także placówce medycznej pobranie krwi do badań laboratoryjnych celem potwierdzenia, czy kierujący jechał pod wpływem narkotyków.

Za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem narkotyków grożą wysokie kary. Poza tą dotkliwą finansową sąd na podstawie Kodeksu karnego może orzec długotrwały zakaz kierowania pojazdami, a nawet zastosować karę pozbawienia wolności do lat 2. Za posiadanie narkotyków grozi natomiast trzyletni pobyt w zakładzie karnym.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
22%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
22%
Złości
5
56%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group